Hakkımızda

Hakkımızda

www.bursa-transfer.com Bongo Turizm iştirakıdır.

2014 yılında kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan Bongo Turizm, A grubu Türsab Belgesi ile hizmet vermektedir. Dinamik yapısı, konusuna hakim, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren personeliyle Bursa nın önde gelen seyahat acentelerinden biri olarak faaliyet göstermektedir.

Birçok yetkili Sistem Satış Acentesi olan, ve online rezervasyon ve satış hizmetlerini veren Bongo Turizm aynı zamanda ayrıcalıklı tatili gerçek anlamda yaşatan güvenli bir Turizm profesyonelidir.

Her sene yurtdışına düzenlediğimiz grup turlarımız dışında tamamı ile müşterilerinin belirlediği kişiye özel seyahat programları tasarlayan Bongo Turizm, farklı coğrafya ve kültürleri keşfetmek , dünyanın herhangi bir yerinde ki spor müsabakaları,fuar katılımı, cruise turları gibi özel olarak istenen bu organizasyonlar da seyahat danışmalığı da yapmaktadır.

Bongo Turizm, yurtdışı ve yurtiçindeki tüm seyahatlerinizde otel, tur, ulaşım, restoran, menü seçimi , aktivite, toplantı, simültane tercüme, görsel ve işitsel teknik ekipman, baskılı malzeme, hediye ve personel desteği gibi daha birçok hizmeti hali hazırda çalıştığı veya gerekli hizmet standartlarına göre servis vereceğine inandığı diğer hizmet sağlayıcıları ile işbirliği yaparak en avantajlı koşullarda ve titizlikle sağlanmaktadır…

Copyright 2017. Tüm Hakları Saklıdır