Gizlilik politikası

Gizlilik politikası

Gizlilik Politikası

bursa-transfer.com bir Adosin Turizm Ltd. Şti kuruluşudur. Vip transfer olarak gizliliğe önem veren bir firma yapısında olup bütün hassasiyetimizle müşteri güvenliği için kimlik bilgilerini ve kart bilgilerini saklı tutmayı tüketiciye taahhüt ederiz.Hiç bir şekilde şahsi ve kart bilgileriniz kayıt altında tutulmamaktadır. Sitemiz üzerinden yapılan rezervasyonlarda uyguladığımız hizmet taşımacılıktır. Müşterilerilerimize en uygun şartlarda rezervasyon sağlamak için başlayan bu vizyon politikasında memnuniyet en ön planda yer almaktadır, bursa-transfer.com en uygun vip transfer rezervasyon bulabileceğiniz bir platformdur güvenle ve içiniz rahat şekilde rezervasyonunuzu web sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz ayrıca müşteri hizmetleri desteğiyle şahsi olarak profesyonel destek sağlayan Rezervasyon asistanı arkadaşlarımız aracılığıylada sağlıklı ve hatasız bir biçimde güvenli olarak rezervasyon satın alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ve bursa-transfer iletişimi için 02244530121 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

AdosinTurizm Ltd. Şti (“TRANSFER YOLCU ” veya “Şirket”) olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle, Şirket’in etkileşim içerisine olduğu gerçek kişilere ait kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”)’na, Kanun’a bağlı yürürlüğe koyulan ve koyulacak ikincil düzenlemelere (yönetmelik, tebliğ, genelge) ve bağlayıcı nitelikteki Kişisel Verileri Koruma Kurul’u tarafından alınmış ve alınacak kararlara uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem atfetmekteyiz. Bu sorumluluğumuzun tam idraki ile Kanun’da tanımlı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatıyla, kişisel verilerinizi hesap açma işlemleri kapsamında aşağıda izah edildiği surette ve mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlemekteyiz.

  1. Veri Sorumlusuna İlişkin Bilgiler

Kanun uyarınca , Odunluk Mahallesi Akpınar Caddesi No7 Daire3 Nilüfer BURSA adresinde mukim Adosin Turizm Ltd. Şti Veri Sorumlusudur.

ADOSİN Turizm  Hangi Verilerinizi Toplayabilir?

Adınızı, soyadınızı, adresinizi,doğum tarihinizi,ikamet ettiğiniz şehrinizi,telefon numaralarınızı,e-posta adresinizi ve diğer tüm iletişim bilgilerinizi,

Türkiye Cumhuriyeti uyruklu kullanıcılarımız için T.C Kimlik numaranızı

Yabancı uyruklu kullanıcılarımız için Pasaport bilgilerinizi,

Sitemizden satın aldığınız ürün veya hizmete ait sipariş bilgilerinizi,

Ödeme araçları ve faturalamaya ilişkin bilgilerinizi toplayabilir.

ADOSİN Turizm

Verilerinizi Hangi Amaçlarla Kullanabilir?

Transfer hizmetlerinizi gerçekleştirmek ve sitemize üyelik hesabınızı yönetmek,

Çağrı merkezimizi aradığınızda size en uygun ve hızlı hizmetleri verebilmek,

Kişisel seçimlerinizi analiz ederek,ürün ve hizmetlerimizi bu doğrultuda iyileştirmek ve geliştirmek,

İnternet sitemizi ve mobil uygularımızı kullanma alışkanlıklarınıza ilişkin istatistiki bilgiler üretmek,bu bilgileri raporlama ve analiz etme yöntemleriyle inceleyerek size özel Transfer teklifleri sunmak,

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sizlere tanıtmak,ilgilenebileceğiniz ve size fayda sağlayabileceğini düşündüğümüz promosyonlar ve kampanyalar oluşturup iletişim sağlayabilmek,

ADOSİN Turizm çalışanları,Transfer Yolcu’ya ( Adosin Turizm Ltd. Şti ) hizmet veren kuruluşlar veya bunların çalışanlarının veya Transfer Yolcu’nun (Adosin Turizm Ltd. Şti ) müşterilerinin can ve mal güvenliğinin korunması veya bu maddede belirtilenlere ilişkin kurallara uyum sağlanması dahil olmak üzere yasal yükümlülüklerin veya yetkili idari kuruluşların taleplerinin yerine getirilmesi, amacıyla kullanabilir.

Transfer Yolcu ( Adosin Turizm Ltd. Şti )  Verilerinizi Kimlerle Paylaşabilir?

Transfer Yolcu’nun ( Adosin Turizm Ltd. Şti) iş ortakları olan;

İyzico(İyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.) ile,

ADOSİN Turizm’in yurtiçi ve yurtdışında bulunan çalışanlarıyla,

Yasal zorunluluklar doğrultusunda,yetkili idari kuruluşlar ve diğer ilgili kişilerle paylaşabilir.

Güvenlik

ADOSİN Turizm internet sitesinde veya mobil uygulamalarında gezinirken gönderdiğiniz veriler şifreli bir iletişim kanalı olan SSL ile korunmaktadır. SSL’den yararlanabilmek için internet tarayıcınız SSL’i desteklemeli ve tarayıcınızdaki SSL opsiyonlarını faal hale getirilmelidir. Ürün ve hizmetlerimizi satın alma aşamasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz,en güvenli ödeme sistemlerinden biri olan 3D Secure sistemiyle şifrelenip bankalara ulaşır. Verileriniz, ancak iş sürecimizin ihtiyaçları veya yasal zorunluluklar için gerekli oldukları sürece saklanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda.

Copyright 2017. Tüm Hakları Saklıdır