BURSA VİP TRANSFER

Konforlu ve Şık Araç filomuz ile sizi şımartmayı Hedefliyoruz

Bursa Bongo Turizm VIP Transfer, lüks araç filosuyla birinci sınıf transfer hizmetleri sunuyor. Bursa-transfer 1. sınıf ulaşım hizmetlerimiz, iş toplantıları, İstanbul havalimanı, Sabiha gökçen havalimanı transferleri, spor ve sosyal etkinlikler, saatlik kiralama, düğünler ve hatta şehirler arası geziler için sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Tecrübeli şoförlerimiz ve Mercedes First Class araçlarımızla sağladığımız hizmetimiz ile konforlu ve şık bir şekilde seyahat edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Şoförlerimiz size evinizdeki rahatlığı sunacaktır. Araç içerisinde istediğiniz içecek ,gazete veya dergi için sizlerin talep ettiğiniz her şey bizim için memnuniyetle karşılanacaktır.

Güvenli ve Prestijli Araç ve Şoförlerimiz size en kaliteli hizmeti veriyoruz

Şirketimiz, Bursa genelinde önde gelen bir vip araç  sağlayıcısıdır. Ayrıca firmamız A sınıfı Turizm Seyahat acentasıdır.Tüm Bursa ve İstanbul havalimanlarına, kurumsal müşterilerine ve eğlence merkezlerine gidiyoruz. Sürücülerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş program sağlayabilirler.

En sevdiğiniz restorana, tiyatroya, alışverişe veya başka herhangi bir sosyal etkinliğe giderken şoför hizmetimizle kendinizi şımartın. Avrasya VIP Transfer, bireysel, aile veya grup VIP ulaşım hizmeti sunar.Bursa’da hızla büyüyen lüks araçlı şoför hizmeti sağlayıcısı olarak, yüksek kaliteli kiralık araçlarla sektördeki hizmetimizi sürdürüyoruz.

Stressiz ve Eğlenceli Seyahat hizmeti sağlıyoruz

Mercedes Vito araçlarımız filomuzdaki en popüler modeldir ve uzun ve kısa yolculuklarınızda size sorunsuz bir seyahat sağlar. Maximum rahatlığınız için, çoğu araç DVD, TV, WiFi, gizlilik camı ve arka bölümde elektrikli güneşliklerle donatılmıştır.Ayrıca tüm araçlarımızda Şarj aleti ve şarj ünitesi bulunmaktadır.

Bursa Bongo Turizm iştirakı www.bursa-transfer.com olarak Tutarlı bir yüksek hizmet seviyesi sağlayan disiplinli şoförlere sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Seyahatin en önemli kısmının gideceğiniz yere rahat ve güvenli bir şekilde stressiz bir şekilde varmanız olduğunu biliyoruz.Size online ödeme hizmeti sağlayarak zaman tasarrufu sağlıyoruz.

Copyright 2017. Tüm Hakları Saklıdır