Bursa Transfer

2014 yılından bu yana Bursa ve tüm Türkiye’de vip Transfer hizmeti veren Bursa-Transfer ülkemizin önde gelen transfer sağlayıcı hizmetini  oluşturmaktadır. Kurumsal ve bireysel transferlerinizde deneyimli kadrosu ve birikimi ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Havalimanı ve Otel Transferleri

Bursa’dan günde yüzlerce yolcunun Bursa’dan ya da Bursa’ya İstanbul Havalimanı (İHL), Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW), Esenboğa Havalimanı (ESB), Yenişehir Havalimanı (YEI) transferi gerçekleşmektedir. Bursa transfer son model araç filosuna sahip olup, beklentilerinizin üzerinde bir hizmet kalitesiyle siz ve sizin misafirlerinize 7/24 VIP Transfer hizmeti vermeye her zaman hazırdır.

2014 yılında hizmet vermeye başlayan Bursa’nın Türsab ve Bakanlığa bağlı A sınıfı Turizm seyahat acentası olan Bongo Turizm iştiraki bursa-transfer.com portföyünde kurumsal firmaları barındırıp transfer ve turizm taşımacılık konusunda sektöre yön veren, diğer rakip transfer firmaları tarafından takip ve taklit edilen transfer firması olmuş onların da gelişmesine dijital ve kurumsal zemin hazırlamıştır.

Misafirlerimizin belirtmiş olduğu transfer tarihi, uçuş bilgileri, alınış ya da bırakılış adres ve diğer detayları eksiksiz olarak size özel müşteri temsilciniz tarafından transfer veri tabanımıza işlenir, transferinizin gerçekleşmesine en geç 8 saat önce belirtmiş olduğunuz iletişim kanallarına (Mail, Sms,Whats-up) araç ve özel şoför bilginiz Uzman transfer ekibimiz tarafından iletilir.

Bursa-transfer Bongo Turizm operasyon ekibi size sağlanan hizmetlerin eksiksiz ve sorunsuz olarak gerçekleşmesi için çalışmaktadır.

Bursa transferlerde vermiş olduğumuz Vip karşılama kişiye özel olup hizmetimiz tüm transferlerimizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.  Siz havalimanından bagajınızı alıp çıktığınızda tadınız ya da firmanızın dijital renkli logosu olan tabletle bekleyen özel karşılama personelimiz tarafından karşılanarak aracınıza kadar size eşlik ederek sizi ulaşacağınız noktaya ulaştıracaktır.

Transfer hizmetinden faydalanmak için bize 0224 4530121  7/24 call center numaramızdan ya da www.bursa-transfer.com adresinden online transfer rezervasyon ve ödemenizi güvenle yapabilirsiniz.

Transferde Bursa ve İstanbul’un 1 numaralı firması olan Bongo Turizm ayrıca size her 10 transferde 1 transferinizi ücretsiz olarak sunmaktadır.

Copyright 2017. Tüm Hakları Saklıdır