BURSA-TRANSFER HAVALİMANI TRANSFER HİZMETİ

Otel ve Havaalanı Transfer Hizmeti

Bursa Bongo Turizm(Türsab 8555) online markası bursa-transfer.com sizi özel şoförümüzle ev veya işyerinizden alalım havaalanında da karşılayalım.Trafiği, zaman kaybını, otopark aramayı  ulaşımla ilgili hiçbir şeyi düşünmeden siz, iş ya da özel programlarınıza daha verimli katılım ve konsantre olmanız  için konforu sağlıyoruz.

Uçakla başladığınız tatil ulaşımınızın ardından havaalanı ile tesis arasındaki yolculuğunuz deneyimli transfer ekibinin konforlu araçlarıyla sağlanıyor.Son model Vip araçlarımızla kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmet Sağlayıcınız

İstanbul Havalimanına güvenli şekilde gitmek isteyen siz değerli müşterilerimiz için vip transfer hizmeti vermekteyiz. İstanbul Havalimanı, Avrupa Yakasında yer alan Avrupa’nın en büyük ana limanları sırasında ilk sıradadır. 16 milyondan fazla nüfusu bulunan ve her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Dünya’nın en büyük şehirlerindendir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Hizmet Sağlayıcınız

Transfer ve karşılama konusunda uzman,  D belge lisanslı ve profesyonel çalışanlarımız ve ekibimizle https://bursa-transfer.com hizmetinin konforlu ve güvenli olarak yapılmasını sağlamaktayız. Araçlarımızda, en güncel online iletişim sistemini kullanmaktayız. Bu son sistem sayesinde, merkezimizden aracın durumu izlenebilmekte ve müşteri güvenliği en üst seviyede tutulmaktadır.

Toplam yolcu trafiği açısından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul’un ikinci, Türkiye’nin ise üçüncü havalimanı olma özelliğini taşımaktadır. Yeni hizmete giren 3. terminal binası ile 40 milyon yıllık yolcu kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda hizmet vermektedir. Kapasite artışı ve rahat ulaşım sebebiyle beraber İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çok daha tercih edilebilir bir konuma gelmiştir.

Odunluk Mah. Akpınar Cad. Şentürkler İş Mrk. No:7 Daire:3 Nilüfer/Bursa TÜRKİYE
+90 224 453 01 21

Copyright 2017. Tüm Hakları Saklıdır