BİREYSEL VİP HAVALİMANI TRANSFERİ

Turizm taşımacılığı ve Şoförlü Vip araç kiralama-transfer alanında Bursa ve İstanbul merkezli faaliyet gösteren Bursa transfer Vip transfer Hizmetleri, çözüm ortağı olduğu gerek kurumsal gerek ise bireysel alanda, butik ve kişiye özel hizmetler, şoförlü minibüs kiralama, şoförlü araç kiralama ve havaalanı transferleri hizmeti vermektedir.

VIP Transfer kiralama

Gerek kurumsal ,gerekse bireysel olarak aileniz ile yapacağınız yolculuklarda 4, 8, 16 kişilik tamamı lüks VIP araçlarımız ile evinizin rahatlığında kapıdan alınıp sizi geri kapınıza kadar bırakıyoruz.

VIP Transfer hizmetleri
Tamamı Mercedes marka ultra lüks donanımlı araçlarımız ile kişi ve kurumlara özel hizmet vermekteyiz. İhtiyacınıza yönelik tüm taleplerinizde yeterli donanım ve tecrübeye sahibiz.Sizlere her yöne transfer hizmeti sağlayarak en etkin şekilde hizmet sektörünün gerekliliğini yerine getiriyoruz.Online ödeme sistemiz ile anında kredi kartınız ile ödeme yapabilir rezervasyonunuzu yönetebilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama
Bongo Turizm trademark bursatransfer olarak size Psikolojik ve Teknik eğitim sertifikalı, İngilizce bilen tecrübeli şoför kadromuz ile Günlük, Haftalık ve Aylık dönemlerde  şoförlü araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Copyright 2017. Tüm Hakları Saklıdır